AKTUALITY


07/10/2021

Otava pomáhá

Český červený kříž v Písku si 6. 10. 2021  převzal automobil, na který přispělo více než 40 firem z Písku a okolí. Výrobní družstvo Otava také pomohlo zakoupením reklamy na tomto automobilu a tím podpořilo užitečnou činnost jak pracovníků, tak dobrovolníků Červeného kříže. 

AA

*

29/07/2020

Návštěva ministryně Maláčové v Otava, v.d.

PÍSEK – V úterý 28. července přijela do Písku ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Při své jihočeské návštěvě se zastavovala ještě v Českých Budějovicích, Hluboké nad Vltavou a Táboře. Ministryně práce a sociálních věcí se v Písku zajímala především o zaměstnávání osob se zdravotním postižením a program Antivirus. Navštívila písecké výrobní družstvo Otava, kde ji přivítal předseda družstva Milan Hanus, vedoucí obchodního útvaru Josef Habart ………..Více (celý článek + fotogalerie)

*

13/05/2020

O pomoci druhým jen nemluvíme, pomáháme!

POMÁHÁME LIDEM! – Je slogan, který zdobí záhlaví našich webových stránek a kterým se také v praxi řídíme. Při vyhlášení nouzového stavu v České republice z důvodu šíření nákazy koronavirem platil o to intenzivněji. V Milevsku máme zavedenou šicí dílnu pro výrobu sportovního oblečení. Nebyl proto žádný problém část výroby okamžitě přesměrovat na šití tolik potřebných ochranných roušek, na trhu v té chvíli absolutně nedostatkových. Naše firma zaměstnává celkem cirka 500 pracovníků. Prvořadým úkolem milevských šiček tak bylo zásobit rouškami nejprve je. To se skvěle a v krátkém časovém horizontu podařilo. A pak už mohly být milevské roušky distribuovány a nabídnuty dalším zájemcům, například stálým obchodním partnerům Otavy, v. d. …..Celý článek

*

13/05/2020

Šijeme roušky pro našeho německého partnera

Šijeme roušky pro našeho partnera v Německu
Šijeme roušky pro našeho partnera v Německu

01/07/2019

Nově eshop se sportovním oblečením

www.avato.cz

E-shop se sportovním oblečením
E-shop se sportovním oblečením

Volba předsedy družstva OTAVA, v.d.

VOLBA PŘEDSEDY DRUŽSTVA OTAVA, v.d. 6.6.2019Kandidátka

POZVÁNKA NA ČLENSKOU SCHŮZI 6.6.2019 – Pozvánka


Veletrh AMPER 2019

Veletrh AMPER 2019